Van Romeinse weg tot Fruitspoor.
Enkele reacties van deelnemers:
22 mei 2026
- Voor de start van de fietstocht kregen we van onze gids Robert Nouwen een interessante uiteenzetting over de Romeinse periode in Tongeren en omgeving.
- Het werd een zeer interessante daguitstap met Robert Nouwen. Zijn boeiende
historische verhalen over de Romeinen in onze streken brachten de site echt tot leven. Het was een bijzonder mooie en geslaagde dag. - Een mooie afwisseling tussen historie, cultuur en natuur, samen met het prachtige weer.
16 mei 2025
- een goede combinatie van beweging en informatie. Het programma was goed uitgebalanceerd met veel afwisseling tussen cultuur en activiteit.
- een zeer goed georganiseerde dag met duidelijke info wat er te gebeuren stond.
- top gids, aangenaam en duidelijk.
- een fijne gids, die met passie zijn info kon overbrengen
17 mei 2024
- De organisatie was zeer goed, perfecte timing, goede fietsen, goede begeleiding en duiding.
- Heel deskundig en interessant gebracht met grondige kennis van de geschiedenis en de cultuur van Tongeren en omstreken
- Ondanks het minder goede weer en de stortbuien op het einde van de trip heeft de gids toch heel goed zijn werk gedaan !!
Enkele sfeerbeelden